Svečana podjela svjedodžbi za maturante

U popodnevnim satima 28. lipnja 2016. godine održana je svečana podjela  svjedodžbi našim maturantima.

Podjela je započela govorom ravnatelja Borivoja Dokmanovića koji je maturantima poželio mnogo uspjeha na njihovom budućem životnom putu.

U nastavku programa nastupili su učenici naše škole i naši gosti, band A je to.

Nakon priredbe, razrednice završnih razreda, Renata Brajdić Gašparac, Željka Vrcelj i Davorka Radovanović obratile su se svojim učenicima prigodnim riječima te im uručile završne svjedodžbe te brojne pohvalnice i nagrade.

U našoj se školi već tradicionalno bira učenik generacije. Ove školske godine za naj učenika škole zasluženo je izabrana Anika Kožica, a za naj učenika učeničkog doma, Antonio Otočan. Ravnatelj je navedenim učenicima uručio nagrade.

Škola je nagradila učenike koji su sve četiri godine obrazovanja završili s odličnim uspjehom ili su sudjelovali na državnim natjecanjima vrijednom knjigom, a  gradonačelnik Grada Vrbovskog, gospodin Dražen Mufić, novčanom nagradom.

Ovogodišnji nagrađeni učenici za postignuti odličan uspjeh su: Anika Kožica, Alen Šišul, Sandi Jauk, Milijan Dokmanović i Dino Vuković. Učenica Mateja Klačić nagrađena je za osvojeno 3. mjesto na Državnom natjecanju učenika prometnih škola.

objavio: Nataša Volf Pleše   datum: 29. 6. 2016.