Novogodišnja čarolija

Učenici Eko – etno stvaraonice (1. i 3. razred), sekcije Učeničke zadruge Eko – etno Rudač, i njihova voditeljica Željka Vrcelj, prof., izradili su dekoracije za našu školu, Osnovnu školu Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko, te Gradsku upravu Vrbovsko.

Vrijeme svjetla – u prirodnim tonovima!

Svijeće od pruća ili svijećnjak od brezovine, božićno drvce od grana, te ukrašeno jabukama, drveni privjesci za bor, papirnati „ledeni kristali“ i kuglice ili ukrasni drveni lančići s češerima, uz nježne akcente anđela i papirnatih pahuljica, kao i jaslice u košari na drvenoj stabljici bršljana čine naše prostore vizualno toplim i ugodnim za boravak. Profinjenim nijansiranjem tonova, naglašavanjem pojedinih boja i neobičnim efektima, rustikalne dekoracije pretvaraju se u novogodišnju čaroliju. Prirodni se materijali ukrašavaju s malo detalja, jer su sami po sebi lijepi.

Neka svakodnevna užurbanost ostane pred vratima, a mirisom svijeća i kolača, uz pomalo neuobičajene adventske i novogodišnje ukrase, dočarajmo svečanu atmosferu božićnog vremena.

„Ima takva staza jedna sa pedeset i dva tjedna . . . sedam puta množiš dane . . . sve na takvu stazu stane. Gle, na snijegu natpis sja – Sretna nova godina!“ (Arsen Dedić)

Želimo vam beskraj ljubavi i topline, osmijeha na licu, zdravlja, odlučnosti, nade u srcu i ostvarenje svih snova!

Neka vam je uspješna 2019.!

objavio: Željka Vrcelj   datum: 27. 12. 2018.