MALONOGOMETNI TURNIR UČENIČKIH DOMOVA RIJEČKE REGIJE

Osvojeno 3. mjesto na malonogometnom turniru učeničkih domova riječke regije!

Dana 2. ožujka 2009. godine održan je tradicionalni malonogometni turnir učeničkih domova riječke regije. Turnir je organizirao Učenički dom Podmurvice u dvorani „3. maj“ u Rijeci, a sudjelovalo je deset ekipa učeničkih domova od Pule do Karlovca.

Bili smo relativno zadovoljni ždrijebom jer nas je u prvoj utakmici očekivao protivnik „po mjeri“- Učenički dom Lovran- koji nas je eliminirao u prvom kolu prošlogodišnje Domijade. Utakmicu smo uz očekivane uvodne probleme (2:2 po završetku prvog poluvremena) ipak uvjerljivo dobili konačnim rezultatom 5:2.

U borbi za poluzavršnicu čekala nas je ekipa Pazinskog kolegija - pobjednik Božićnog turnira. Nakon dramatične utakmice i neriješenog rezultata u regularnom vremenu (4:4), u poluzavršnicu smo se plasirali nakon sretnije i spretnije realiziranih kaznenih udaraca, no izgubili smo od Učeničkog doma Kvarner.

Ipak, u utakmici za 3.mjesto protiv Učeničkog doma Karlovac naša ekipa je, unatoč velikom umoru (4. utakmica u danu), pokazala svu svoju kvalitetu i mogućnosti, te u uzbudljivoj završnici uspjela pobijediti rezultatom 4:3.

Prvo mjesto je očekivano i vrlo uvjerljivo osvojio Učenički dom Kvarner.

Osvajanjem 3. mjesta na ovom kvalitetnom turniru postignut je vrijedan uspjeh, a izborili su ga sljedeći učenici: Mladen Jugović, Vedran Senić, Josip Smolić, Hrvoje Šimičić, Denis Cuculić,  Marin Branšelj, Ivan Grubar i Josip Ostović- kapetan.

Voditelj ekipe:

Đorđe Carević

objavio: Iva Brajdić   datum: 12. 3. 2009.