MEĐUNARODNI SAJAM VJEŽBENIČKIH TVRTKI U CELJU, SLOVENIJA, 19.3.2014.

Na navedenom Sajmu nastupila je i naša vježbenička tvrtka Medica d.o.o., Moravice.

Pripreme su bile opsežne i zahtjevne, budući je 3.a razred (koji ove godine vodi navedenu tvrtku) ambiciozno odlučio prihvatiti se ovog izazova - već u trećem razredu.

Prijave za sajam, PowerPoint prezentaciju, radio reklamu, promidžbeni (posjetnicu, letak, katalog, cjenik sa sajamskom ponudom, plakat, akreditacije i folder) i  radni materijal (narudžbenicu, fakturu, kupoprodajni ugovor, platni nalog) trebalo je osmisliti i kreirati na engleskom jeziku. Zahvaljujemo se prof. Davorki Radovanović na recenziji naših prijevoda.

Zahvaljujemo i Marini Rauker Koch, prof. mentor, na printanju navedenog materijala.

Uz navedeno smo kreirali i dekoracije za štand (jela i pčelice od filca) i poklone za kupce (broševi - pčelice od filca). U to ime zahvaljujemo našoj Venki Đurić, prof. mentor  – na velikodušnoj pomoći. Zahvalu je zaslužio i 4.a razred, koji nam je pritekao u pomoć prilikom izade dekoracija za štand.

Također zahvaljujemo Županiji, na subvencioniranju našeg kreativnog rada, kao i

g. Damiru Zanoškaru, vlasniku naše partnerske tvrtke Gorski d.o.o., Fužine koji nam je ponovo uslužno donirao med medun i sok od brusnice s medom, za degustaciju na štandu.

Zahvalu je zaslužio i naš domar Miroslav Grgurić, radi ugodne vožnje našim školskim kombijem.

Na Sajmu su nas vrlo uspješno prezentirale četiri učenice 3.a razreda (navedene prema zalaganju):

1.      Suzana Pošmuga, savjetnica za odnose s javnošću

2.      Jelena Rajnović, generalna menadžerica

3.      Dajana Kosanović, marketing menadžerica

4.      Anabel Feratović, savjetnica za kupce

Na natjecanju se uz sve navedeno ocjenjivala i komunikativnost i izgled izlagača, a pobijedili su – najuvjerljiviji.

Čestitamo pobjednicima, vježbeničkoj tvrtki Grad priložnosti d.o.o., Ptuj, Slovenija (turistička agencija), koji su nas svih zadivili svojim raskošnim kostimima iz srednjega vijeka.

Za više informacija o navedenom sajmu posjetite web. str. Centrale učnih podjetij Slovenije: http://cups.escelje.si/.

Naše prezentatorice su za nagradu odabrale pizzu i go kart, uz komentar:

„Celje – vidimo se i iduće godine :-D!“

objavio: Diana Kurilić   datum: 19. 3. 2014.