Vježbeničke tvrtke

U školi trenutno posluju dvije vježbeničke tvrtke:

VT Medica d.o.o., Moravice

&

VT Skleca d.o.o., Moravice

Posjet predstavništva Srednje poklicne in strokovne šole Črnomelj, Slovenija

Povodom Dana otvorenih vrata naše Škole 04.04.2011. posjetilo nas je predstavništvo Srednje poklicne in strokovne šole Črnomelj     , ,      ,,  , Slovenija...

Gosti: Ravnatelj - g. Branislav Adlešič, Voditeljica vježbeničkih tvrtki gđa Anica Želježnjak, te učenici-djelatnici vježbeničkih tvrtki iz Črnomlja OLIMPIC d.o.o. i EXTREM d.o.o.

Učenici-djelatnici Vježbeničke tvrtke Medica d.o.o., Moravice na čelu s profesoricom Dianom Kurilić priredili su sljedeći

ITINERARIJ POSJETA:

1. 8.00  dolazak predstavništva iz Črnomlja u Moravice (na autobusnu stanicu), ukrcaj učenika-djelatnika i voditeljice VJEŽBENIČKE TVRTKE Medica d.o.o., Moravice u njihov autobus. Zajednički odlazak na stručnu ekskurziju u Fužine. NAŠI DRAGI GOSTI IZ ČRNOMLJA SU NAS OVOM PRILIKOM ČASTILI PRIJEVOZOM PA IM SE I OVIM PUTEM ZAHVALJUJEMO.
  2. 9.00 dolazak u Osnovnu školu Fužine gdje su nas dočekali osmaši, njihova razrednica,

g. Damir Zanoškar (vlasnik naše partnerske tvrtke Gorski d.o.o., Fužine koji nam uvijek pomaže pa mu se i ovom prilikom na svemu zahvaljujemo) i

g. Rasim Karalić (maestro dokumentarnih filmova koji je imao veliku ulogu pri organizaciji našeg susreta u Fužinama, zahvaljujemo se)

• Kratka promidžbena prezentacija Željezničke tehničke škole Moravice
  • Predavanje g. Damira Zanoškara o poduzetničkoj strani poslovanja tvrtke Gorski d.o.o., Fužine
  • Dokumentarni film g. Rasima Karalića: Kupom nizvodno (za dušu g. Adlešiča)

3. Posjet tvrtki Gorski d.o.o., Fužine

4. 12.30 Povratak u Moravice, marenda

5. 1. Međunarodni sajam vježbeničkih tvrtki u Moravicama

6. 13.00 Prezentacija vježbeničke tvrtke u matičnoj učionici tvrtke, potpisivanje međunarodnog kupoprodajnog ugovora i nastavak zajedničkog druženja...

Sve planirano smo i ostvarili na obostrano zadovoljstvo te se nadamo skorom viđenju i daljnjoj uspješnoj suradnji.

Hvala svima koji su nam na bilo koji način pomogli.

(Pogledajte album fotografija u Foto-galeriji)

objavio: Diana Kurilić   datum: 5. 4. 2011.