Učeničke vijesti

The Crew

The Crew - RECENZIJA

Za sve ljubitelje igara sa automobilima kao što je naprimjer dobro poznati "Need for speed" poznata je izdavačka kuća za računalne i video igre "Ubisoft"  izbacila još jednu takvu igru, "The Crew". Ovdje ne govorimo o već pomalo dosadnom serijalu koji poboljšava grafiku nego nećemu sasvim novom. Uz naravno mogućnost obavljanja misija zadanih od strane igrice, već i o mogućnosti stvaranja svoje "ekipe". Naime, svaki igrač je u mogućnosti koristiti "friend request" te pomoću toga stvori svoju ekipu to jest "the crew". Sada se većina ljudi pita "Što će nam to?". Stvaranjem svoje ekipe moguće je riješavanje misija uz njihovu pomoć. Dakle, postoje misije kao što su naprimjer misije u kojima treba zautaviti neko vozilo to jest razbiti. Što se tiće automobila, omogućeno je njihovo "sređivanje" i na samome motoru i na cjelokupnom izgledu ovisno o misijama za koje automobili služe. da pojasnim. U nekim je misijama cilj što prije stići na kraj staze, dok je u drugima cilj razbiti određeni automobil ili nešto slično tome. Realnost igrice je na dosta visokom nivou. Ceste nisu "prazne" kao na "Need for speed"-u. Promet je dosta gust pogotovo u gradu, čak ima i pješaka koje bi trebalo izbjegavat. Sve u svemu, ova igrica zaslužuje visoku ocjenu.

objavio: Filip Margeta   datum: 12. 3. 2014.