E-dnevnik u svim razrednim odjelima

Prošlogodišnje pozitivno iskustvo uporabe e-Dnevnika u šest razrednih odjela rezultiralo je da od ove školske godine i u preostalim razrednim odjelima papirnati dnevnik zamijenimo elektronskim e-Dnevnikom.

e-Dnevnik ima sve funkcionalnosti koje ima i razredna knjiga u papirnatom obliku. Najvažnija pogodnost je e-Dnevnik za učenike -  web aplikacija koja omogućava učenicima pregled ocjena, izostanaka i bilježaka koje su upisali nastavnici u e-Dnevnik sustav. Osim desktop inačice, aplikacija je prilagođena i za mobilne uređaje kako bi učenicima omogućila lakšu dostupnost i preglednost dok su u školi.

Učenici se u aplikaciju prijavljuju sa svojim elektroničkim identitetom (npr. pero.peric@skole.hr) iz sustava AAI@Edu.hr na adresi https://ocjene.skole.hr.

Uspostavljen je i sustav obavještavanja roditelja o izostancima djece, tako da roditelji čije je dijete izostalo prethodnog dana, dobiju e-mail s informacijom s kojeg sata je dijete izostalo te zamolbu da se jave razredniku u terminu za informacije.

Također, uvođenjem sustava e-Građanin omogućen je i roditeljima pristup ocjenama svoje djece, ali s odgodom od 48 sati.

Sa svim pitanjima možete se slobodno obratiti na e-mail administratorice e-Dnevnika Marine Rauker Koch (marina.rauker@skole.hr).

objavio: Marina RAUKER KOCH   datum: 20. 9. 2014.