Kutak za roditelje

U Školi je ustrojeno  Vijeće roditelja koje je sastavljeno od predstavnika roditelja učenika svakog razrednog odjela Škole.

U Vijeću roditelja šk.god. 2018./2019. su sljedeći roditelji:

RAZRED

Đorđe Dokmanović

4. e

Alen Glad

Vijeće roditelja raspravlja o pitanjima značajnim za život i rad Škole i Doma te:

• daje mišljenje o prijedlogu školskog kurikuluma i godišnjeg plana i programa rada Škole i Doma,
  • raspravlja o izvješćima ravnatelja o realizaciji školskog kurikuluma, godišnjeg plana i programa rada Škole i Doma,
  • surađuje u donošenju kućnog reda,
  • razmatra pritužbe roditelja u svezi s odgojno-obrazovnim radom,
  • predlaže svog predstavnika u Školski odbor,
  • predlaže mjere unapređivanja odgojno-obrazovnog rada,
  • daje mišljenje i prijedloge u svezi s organiziranjem izleta, ekskurzija, športskih i kulturnih sadržaja Škole Doma,
  • daje mišljenje i prijedloge u svezi s osnivanjem  i djelatnosti učeničkih zadruga te sudjelovanjem učenika u njihovu radu,
  • daje mišljenje i prijedloge u svezi sa socijalno-ekonomskim položajem učenika i pružanjem odgovarajuće pomoći.

Vijeće roditelja je održalo dvije sjednice na kojima je raspravljano o kurikulumu i godišnjem planu i programu rada Škole i Doma za 2010./2011. šk.god. te o osnivanju učeničke zadruge „EKO-ETNO“ o čemu su roditelji dali pozitivno mišljenje. Ravnateljica je roditelje upoznala s uspjehom na kraju školske godine te s uspjehom na državnoj maturi kao i s rezultatima upisa u prve razrede. Svi učenici koji su se prijavili za polaganje državne mature položili su je uspješno čime se posebno ponosimo. Upis učenika u prve razrede je znatno bolji nego prošle šk.god. čemu je pridonijela vrlo dobro pripremljena i provedena promidžba.

Roditelji naših učenika, posebice članovi Vijeća roditelja, vrlo uspješno surađuju s nama na čemu smo im zahvalni i radujemo se svakom našem susretu.

« Studeni 2018 »